OR-SYSTEM | ORCZ
Výroba a obchod

OR-SYSTEM

Podnikový IS nové generace pro úspěšné plánování, řízení, automatizaci a rozhodování v reálném čase

Zjistit více

V čem pomůže OR-SYSTEM Vaší firmě?

OR-SYSTEM zrychlí prodejní aktivity, které podpoří on-line řízením zdrojů a pomůže odstranit úzká místa ve výrobě pro flexibilitu a úspěch na trhu, ekonomický profit a motivaci vašich pracovníků.

On-line

ERP řešení integruje data až na výrobní zdroje a poskytuje mobilní aplikace ve skladech, výrobě i na cestách obchodníků a servisních pracovníků.

Profit

Harmonizuje obchodní cyklus, zpřesní kalkulace, optimalizuje zásoby, sníží objem rozpracované výroby a zvýší přidanou hodnotu.

Efektivita a přesnost

Zlepší technologické a výrobní postupy, zautomatizuje procesy a zviditelní úzká místa kapacit výroby.

Konfigurátory

Sestaví výrobky v návaznosti na finální vlastnosti s povolenými kombinacemi hodnot (materiál, polotovary, výrobky, subdodavatelé…) pro plnou automatizaci, optimalizaci výroby, rychlost a přesnost dodávek.

Jakost

Integrované moduly CRM, reklamace a servis s automatizací na výrobní procesy a špičkovou jakost produkce se zpětnou dohledatelností materiálů, šarží, taveb ap.

Integrace

Vyladěná synchronizace CAD/CAM, PLM/PDM, MES/MOM, WMS, e-commerce.

Proč si vybrat OR-SYSTEM? 

OR-SYSTEM patří mezi největší, české ERP řešení podnikového informačního systému s pestrou škálou modulů, které společně upravíme na vaše procesy a potřeby. Zkušený tým konzultantů a našich vývojářů má rozsáhlou knihovnu know-how v řízení výrobních podniků a již přes 30 let pomáhá naplňovat náročné požadavky zákazníků od zakázkové, kusové výroby po sériovou. 

OR-SYSTEM je specialista na technologie, výrobu a kapacity, obchod a péči, kalkulace či logistiku a také zpracuje účetnictví, spočítá mzdy a podpoří vaše pracovníky od docházky po benefity. Součástí naší podpory jsou škálovatelné služby HelpDesk s garantovanou odezvou 24/7.

Starter

OR-SYSTEM Start

ERP řešení pro malé výrobní firmy od 5 do 50 zaměstnanců.

  • Rychlá implementace v řádu týdnů
  • Od 800,-/ Kč uživatel měsíčně, provoz v cloudu, spojení kdekoliv
  • Specialista na výrobu, obchod a logistiku
  • Snadný upgrade na OR-SYSTEM Open – záruka vynaložených nákladů

Pro náročné

OR-SYSTEM Open

Komplexní, otevřený ERP systém pro střední a velké výrobní podniky.

  • Podpoří všechny procesy a potřeby – od obchodníků v terénu, technologů až po účetní
  • Konfigurátory k automatizaci a chytré továrně (cenotvorba, TPV, nabídky, kapacity, plán výroby, jakost, tracebility…)
  • APS pro řízení kapacit výroby na požadavky obchodu a zdroje
  • CRM a Servis pro zlepšování vztahů a péče o klienty i vaše výrobky 
pozadí

Chcete poradit s výběrem toho správného řešení?

Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme

Přejít na kontakt

11 MODULŮ, 250+ aplikací

Modulů máme spoustu. O tom, to není.

Workflow, aktivity a úkoly

Workflow zautomatizuje posloupnost kroků s možností upozornit uživatele na jejich naplánované činnosti. Úkoly je možné strukturovat a sledovat termíny jejich plnění.

Čárové a QR kódy, JasperReports®

Čárové a QR kódy systém generuje, načítá a zpracovává. Importovaná data jsou po zpracování a uložení publikována pomocí nástroje JasperReports®.

Konfigurátor

Je pro vás klíčové rychlé flexibilní obchodování a přesné vygenerování zakázkového TPV? Využijte automatizaci procesů od nabídky až po data pro výrobu a expedici.

MAKRA

Operativní úpravy obsahu dialogových formulářů na uživatelské úrovni pomocí integrovaného nástroje pro rychlou adaptaci systému na vaše potřeby.

Poptávky a nabídky

Rozšiřuje funkce v oblasti prodeje, nákupu a CRM, včetně nástrojů pro řízení procesů tvorby a monitoringu schvalování poptávek i nabídek.

EDI

Elektronická výměna dat umožňuje efektivní komunikaci obchodních a jiných dokumentů mezi nezávislými subjekty nebo aplikacemi, snižuje náklady a zvyšuje efektivitu.

Výroba

Komplexní řešení plánování, evidence a řízení diskrétní výroby, plně integrované s ostatními logistickými a ekonomickými moduly. Umožňuje kvalitní plánování a organizaci výroby.

Kalkulace

Pomocí flexibilních kalkulačních vzorců vytváří finanční informační obraz nad výrobní dokumentací, generující ekonomické metriky pro výrobky, zakázky, nabídky a projekty.

Projekty, úkoly a WBS

Plánování, řízení, vizualizace stavů, reporting a ekonomické zhodnocení vašich náročných projektů. Všechny fáze projektového řízení na jednom místě.

TPV a integrace PLM, PDM, CAD

Poskytuje nástroje pro konstruktéry a technology s možností drag & drop kopírování. Plně pokrývá požadavky standardních CAD, PLM, PDM software.

APS kapacitní plánování zdrojů pro výrobu

Plánovací nástroj s volitelným zohledněním jednotlivých zdrojů pro kapacitní bilancování. APS vytváří frontu operací, která zohledňuje materiálové zdroje a požadavky odběratelů.

Mobilní CRM

Na platformách Android a iOS zpřístupní v terénu adresář firem, včetně kontaktů a všech informací o zákazníkovi (poslední objednávky, nabídky, obrat apod.).

Integrace Microsoft Outlook

Umožňuje integraci odchozí i příchozí korespondence do Poštovního deníku v MS Outlooku přes speciální doplněk nebo automatickým vyzvedáváním zadané schránky přes IMAP.

Finance

Finanční účetnictví automatizuje procesy, eviduje daně a kategorizuje doklady do pěti účetních deníků. Uživatelé snadno upravují záznamy, zobrazují platby a vytvářejí finanční dokumenty.

Měřidla

Integruje nástroj pro správu a evidenci měřidel v rámci ERP. Jsou aktivně propojena s ostatními funkcemi a daty systému díky datovému modelu.

slova odborníka

OR-SYSTEM slovy odborníka

„Není to o množství modulů, ale o zvolení správného přístupu, který bude odpovídat strategii vaší firmy a pomůže naplnit vaše cíle. Systém navrhneme na míru podle vašich požadavků. Zavolejte, přesvědčte se a budete nadšeni. ”

Pavel Horáček, obchodní manažer OR-CZ spol. s r.o.

Případové studie

A kdo ještě si nás vybral?

Deprag logo
DZ Dražice logo
Excalibur Army logo
Grena logo
IMG Bohemia logo
JAWA logo
JCEE logo
Miroslavske strojirny logo
Perito logo
Sapeli logo
Stransky a Petrzik logo
Stros logo
Styl Plzen logo
TOS Svitavy logo
ZPA logo
Deprag logo
DZ Dražice logo
Excalibur Army logo
Grena logo
IMG Bohemia logo
JAWA logo
JCEE logo
Miroslavske strojirny logo
Perito logo
Sapeli logo
Stransky a Petrzik logo
Stros logo
Styl Plzen logo
TOS Svitavy logo
ZPA logo
Pavel Horáček | ORCZ

Máte zájem o konzultaci?
Pavel Horáček 
je vám k dispozici.

p.horacek@orcz.cz+420 602 608 713

Nebo vyplňte kontaktní formulář

31 let na trhu

Díky více než 31 letům zkušeností nabízíme špičková ověřená řešení a odborné znalosti.

114 specialistů

Zkušený tým specialistů nám umožňuje vyvíjet a poskytovat inovativní řešení odpovídající reálným potřebám.

13 000 uživatelů

Důvěřuje nám přes 13 000 uživatelů. Prioritou jsou pro nás spolehlivé produkty, inovativní služby a individuální přístup.