Miroslavské strojírny | ORCZ

Miroslavské strojírny

OR-SYSTEM Open pomáhá se všemi klíčovými procesy podniku

Zjistit více

O našem klientovi

Společnost MIROSLAVSKÉ STROJÍRNY, s.r.o. se sídlem v Miroslavi představuje úspěšnou českou rodinnou firmu, která je na trhu od roku 1994. Společnost se zaměřuje výhradně na strojírenskou výrobu, hlavní specializací je CNC obrábění, pálení na laseru, svařování a lakování. Hlavní část produkce je určena pro železniční dopravu, pro kterou se specializuje na výrobu skříní a jednotek pro vytápění a klimatizaci vlaků. Pro své zákazníky dále společnost zajišťuje výrobu atypických strojů, včetně konstrukčního zpracování dokumentace a instalace.

130 Zaměstnanců

>200 milionů Kč obrat

Export do celého světa

Popis řešení

OR-SYSTEM Open je komplexní řešení, které zahrnuje všechny klíčové procesy podniku. Řešení v Miroslavských Strojírnách pokrývá obchodní procesy – nabídky, objednávky, řízení dodávky a následnou fakturaci. V rámci ERP se zpracovává kompletní technologická a konstrukční dokumentace a podklady pro popis výrobku. OR-SYSTEM Open řídí procesy nákupu, včetně návrhů potřeb materiálů, požadavků na nákup, dodavatelských objednávek a příjem dodávek na sklad. Jsou evidovány veškeré skladové pohyby s automatickým zaúčtováním v rámci Finančního účetnictví.

Pro řízení a evidenci nákladovosti výroby jsou pravidelně počítány plánové a operativní kalkulace pro každý výrobek. Systém efektivně eviduje a řídí výrobu s plně integrovaným plánováním, tvorbou výrobních dávek, operativním řízením výroby a automatickými skladovými výdeji a příjmy jak materiálu, tak i vyráběných polotovarů a finální výroby. Samozřejmostí je zpracování finančního účetnictví, majetku, docházky, lidských zdrojů a mezd.

pripadovka miroslavske strojirny citace

Přínosy řešení

„Výrobní a servisní činnosti u nás jsou velmi široké, a proto je důležitá rychlost reakce na požadavky a kvalita výrobků na maximální úrovni. OR-SYSTEM Open pomáhá plánovat včas obchod, nákup, organizovat výrobu a vykazovat práci ve všech výrobních střediscích. Je nepostradatelnou částí pro tvorbu výrobní dokumentace a kontroly nákladovosti výroby. Opíráme se o spolupráci a partnerství s OR-CZ, včetně rozvoje našich nových požadavků na řešení podnikového informačního systému.“

Ivana Novotná, ekonomka, jednatelka

Komplexní evidence

a řízení obchodního případu

Zrychlení průchodu

produktů výrobou

Výrobková kalkulace

řízení a kontrola nákladovosti výroby

Úpravy ERP 

a customizace IT řešení

Podpora

a dlouhodobý rozvoj ERP systému

Pavel Horáček | ORCZ

Máte zájem o konzultaci?
Pavel Horáček je vám k dispozici.

P.horacek@orcz.cz+420 602 608 713

Nebo vyplňte kontaktní formulář