Mr.Sejf | OR-CZ
Zdravotnictví

Mr.Sejf

Sdílení důvěrných dat rychle a bezpečně

Zjistit více

V čem vám pomůže služba Mr.Sejf?

Mr.Sejf je uživatelsky jednoduchá a intuitivní služba pro zabezpečenou a šifrovanou komunikaci. Umožňuje adresné sdílení libovolného typu elektronické dokumentace libovolnému příjemci a v základní úrovni je poskytována zcela zdarma.

VYZKOUŠET ZDARMA

Jednoduchost

Vyberete příjemce z adresní knihy, vložíte zásilku (příloha, text), odešlete a je hotovo.

Bezinstalační technologie

Pro užívání služby Mr.Sejf není potřeba žádná instalace na koncovém zařízení.

Nezávislost

Narozdíl od jiných nástrojů není služba Mr.Sejf závislá na zaregistrovaných uživatelích. Zásilku můžete odeslat komukoliv.

Bezpečnost

Dvoufaktorové ověření příjemce (e-mail, mobilní číslo), omezená životnost posílaných dat a jejich šifrování po celou dobu přenosu.

Integrace

Možnost integrace s libovolným informačním systémem prostřednictvím API.

Služba i on-premise

Mr.Sejf lze využívat jak formou služby, tak formou lokální instalace na HW prostředcích zákazníka.

Proč si vybrat Mr.Sejf?

Potřebujete ve vaší profesi zabezpečeně odesílat citlivé elektronické dokumenty, například kolegům, obchodním partnerům či zákazníkům, a zároveň si chcete být jisti, že konkrétní dokument doputuje bezpečně pouze do rukou vámi určeného příjemce? Vyzkoušejte si zdarma webovou službu Mr.Sejf, která vámi svěřený dokument přijme, zašifruje a předá ke stažení příjemci. 

Zvýšená bezpečnost je zajištěna především díky dvoufaktorovému ověření uživatelů (e-mail, mobilní číslo), omezené životnosti odeslaných dat a jejich šifrováním po celou dobu přenosu – tedy od počáteční komunikace mezi odesílatelem a serverem až po rozšifrování zásilky příjemcem. 

Nejčastější dotazy

Musím se do služby registrovat?

Pokud službou odesíláte, je registrace vyžadována. Pokud jste pouze v roli příjemce, není nutné se do služby registrovat.

Je služba poskytována zdarma?

Příjem zásilek je vždy bezplatný. Odesílání je v základní kategorii také bezplatné. Pro navýšení limitů a funkcionality je umožněno zakoupit placené varianty. Pro více informací k placeným variantám nás neváhejte kontaktovat.

Jaký typ dat mohu odeslat?

Službou je možno zasílat libovolná data v libovolném formátu.

Jak si stáhnu přijaté soubory?

Po přijetí e-mailu a kliknutí na odkaz pro vyzvednutí zásilky je příjemci odeslán SMS kód, který je potřeba zadat, aby bylo možné si zásilku stáhnout. V případě ztráty SMS kódu jsou k dispozici další dva pokusy pro opětovné zaslání SMS. Pokud přistupujete k zásilce přímo ze služby, ze záložky Přijaté soubory, je potřeba pro vyzvednutí zadat jak SMS kód, tak i kód z přijatého e-mailu.

Jaký maximální objem dat mohu odeslat?

Povolené limity jednotlivých kategorií jsou uvedeny na webových stránkách služby v Podmínkách užívání služby.

Jaké další výhody mi zajistí placená kategorie služby oproti kategorii zdarma?

Oproti verzím zdarma jsou rozšířeny limity, objemy posílaných zpráv a jejich počet. K placeným verzím také poskytujeme API rozhraní pro napojení na další systémy ve vaší organizaci.

Čím je vaše služba odlišná od jiných nástrojů na sdílení elektronické dokumentace?

Jiné služby a nástroje na zasílání elektronické dokumentace je obvykle nutné instalovat. To pro uživatele představuje určité omezení a není tak možné daný nástroj použít kdykoliv. Pro použití Mr.Sejf vám stačí pouze internet a nic instalovat nemusíte. Můžete jej tak využít kdykoliv a kdekoliv.

Jak je zajištěna bezpečnost zaslaných dat?

Bezpečnost je zajištěna pomocí dvoufaktorového ověření příjemce (e-mail, mobilní číslo). Data jsou rovněž po celou dobu jejich přenosu chráněna šifrováním a také omezenou životností zásilek.

Jaké jsou možnosti propojení nástroje Mr.Sejf s dalšími informačními systémy?

Pokud chcete Mr.Sejf napojit na další informační systémy a využít jej například pro automatizované odesílání zásilek, poskytneme vám k placeným kategoriím či on-premise instalaci kompletní popis API rozhraní a rádi pomůžeme s napojením na konkrétní informační systém.

Daniel Schramm | ORCZ

Máte zájem o konzultaci?
Daniel Schramm je vám k dispozici.

d.schramm@orcz.cz+420 733 323 969

Nebo vyplňte kontaktní formulář

31 let na trhu

Díky více než 31 letům zkušeností nabízíme špičková ověřená řešení a odborné znalosti.

114 specialistů

Zkušený tým specialistů nám umožňuje vyvíjet a poskytovat inovativní řešení odpovídající reálným potřebám.

13 000 uživatelů

Důvěřuje nám přes 13 000 uživatelů. Prioritou jsou pro nás spolehlivé produkty, inovativní služby a individuální přístup.