PAMP | ORCZ
Výroba a obchod

PAMP

Pomáhá vidět procesy

Zjistit více

V čem vám pomůže PAMP?

PAMP pomáhá k vytvoření grafické procesní analýzy, která je elektivním nástrojem k nalezení společné cesty k jasně definovanému cíli. 

Analýza podniku

Usnadňuje popsat klíčové oblasti před prováděním důležitých změn např. implementace ERP.

Grafická dokumentace

Zlepšuje čitelnost díky grafické syntaxi.

Úspora času

Čas investovaný do procesní analýzy se vždy vrátí zpět při provádění inovací.

Správa dat

Usnadňuje správu a provádění změn firemních procesů.

ISO normy

Podpora ISO norem a zpracování podkladů dle jejich metodik.

Optimalizace

Díky hotové procesní analýze je možné provádět optimalizace a zlepšovat tak firemní procesy.

Proč si vybrat PAMP?

Procesní analýzy nejsou žádnou novinkou, vznikly v USA již na počátku 21. stolení. Od té doby se rozšiřovaly do zbytku světa. Jedná se tedy o celosvětové známé syntaxe, které mají pevné kořeny. PAMP využívá všech těchto metod a postupů a upravuje je pro potřeby Českých firem. Mnoho projektů, kde byla tato technologie využita vykazují plynulost a efektivitu postupu v následujících etapách, a především dosažení cíle, který byl z počátku definován. To ocení všichni, kteří tuto službu využijí.

PAMP umožňuje díky grafické syntaxi zmapování a poznání firemních procesů, u kterých má docházet ke změně. To umožní nejen krátkodobé zlepšení díky jasnému zadání a pochopení potřeb, ale i dlouhodobých přínosů pro podnik. Základem je využívat optimalizací, které umožní neustálý rozvoj společnosti. Tak jako dochází k opotřebení a degradaci jednotlivých výrobních součástek, tak dochází i k degradaci samotných procesů. A pokud je včas nezlepšíme mohou nastat problémy.

Nejčastější dotazy

Co je služba PAMP?

Služba PAMP nabízí procesní analýzu a optimalizaci podnikových procesů. Takzvaně „Pomáhá vidět procesy“. Neznamená to však, že byste své procesy neviděli. PAMP je však připraví v připraví v přehledné podobě a nabídne další výhody, jako je nalezení úzkých míst a jejich optimalizace.

Kde je možné využít procesních analýz?

Procesní analýza je vhodná všude tam, kde je zapotřebí provádět změny nebo optimalizovat. Nejčastěji se zaměřujeme na výrobní firmy ve spojení s ERP, ale to není nutností pro využití procesní analýzy. Jsme schopni pomoct každému.

Mohu si jednotlivé procesní analýzy udržovat sám nebo je zapotřebí vaší součinnosti?

Možné jsou obě varianty. Nejčastěji to bývá tak, že první modely zpracujeme a následně Vás zaškolíme, abyste vše mohli provádět sami. Samozřejmě jsme vždy k dispozici pro Vaše dotazy.

Musím si pořizovat váš systém při zpracování procesní analýzy?

Procesní analýza by měla být součástí každé implementace nového systému. Není však vázána přímo na náš systém, ale je možné jí využít s kterýmkoli systémem nebo prováděnou změnou ve společnosti.

Je zapotřebí kupovat nějaký drahý nástroj?

Pokud se rozhodnete pro zpracování procesní analýzy žádný nástroje není zapotřebí. Všechny potřebné nástroje vlastníme. V případě, že se rozhodnete pokračovat vlastními silami, pak Vám dáme pouze doporučení, co byste měli používat. Zda se však rozhodnete pro FREE nástroj nebo námi doporučený je pouze na Vás.

Pavel Horáček | ORCZ

Máte zájem o konzultaci?
Pavel Horáček
je vám k dispozici.

p.horacek@orcz.cz+420 602 608 713

Nebo vyplňte kontaktní formulář

31 let na trhu

Díky více než 31 letům zkušeností nabízíme špičková ověřená řešení a odborné znalosti.

114 specialistů

Zkušený tým specialistů nám umožňuje vyvíjet a poskytovat inovativní řešení odpovídající reálným potřebám.

13 000 uživatelů

Důvěřuje nám přes 13 000 uživatelů. Prioritou jsou pro nás spolehlivé produkty, inovativní služby a individuální přístup.