IT Infrastruktura | OR.CZ
Výroba a obchod
Instituce a státní správa

IT infrastruktura

Komplexní implementace IT infrastruktury pro organizace libovolného typu

Zjistit více

V čem vám pomůžeme?

Připravíme pro vás bezpečná, udržitelná a integrovaná řešení pro celou IT infrastrukturu. Jsme schopni navrhnout a realizovat technicky a finančně optimalizovaná řešení dle individualizovaných potřeb konkrétního zákazníka a poskytnout odbornou podporu po celou dobu životnosti.

Nejmodernější technologie

Spolupracujeme s předními světovými výrobci v oblasti serverů, datových polí, komunikací, pracovních stanic a s dodavateli základního SW jako jsou operační systémy, virtualizace, databázové systémy a zálohování.

Integrovaná řešení

Kombinujeme ty nejlepší produkty od jednotlivých výrobců do integrovaných a vysoce funkčních celků. Dodáváme servery, datová úložiště, zálohování, datové sítě, bezpečnostní prvky, operační systémy, virtualizační systémy a mnoho dalšího.

Trvalý dohled a servis

Nabízíme zabezpečení servisu včetně trvalého provozního dohledu a řešení vzniklých situací. V případě potřeby se na nás můžete kdykoli obrátit.

Bezpečnost a odolnost

Nabízíme komplexní bezpečnostní řešení, jako jsou antivirové programy, firewally, sledování datových sítí, zálohování dat a další, které pomáhají našim zákazníkům chránit jejich IT systémy a data před hrozbami.

Ochrana vašich investic

Využívání komponent s vysokou životností zajišťuje dlouhodobou hodnotu a udržitelnost našich řešení. Díky našim službám můžete snížit náklady na hardwarovou infrastrukturu a personál. Nabízíme také flexibilní platební modely, které umožňují platit pouze za využitou kapacitu.

Odbornost a zkušenost

Máme tým odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s návrhy, implementací a správou IT infrastruktury. Zajišťujeme profesionální služby, které splňují potřeby našich zákazníků. Naše IT infrastruktura je navržena tak, aby byla flexibilní a škálovatelná.

Proč si vybrat IT infrastrukturu od OR-CZ?

IT infrastruktury pro podniky, zdravotnická zařízení, státní správu, školy a další organizace dodáváme od roku 1990 a získali jsme tak v této oblasti značné zkušenosti. Naši zákazníci oceňují individuální přístup k návrhu řešení, které je vedeno snahou maximálně vyjít vstříc všem požadavkům a potřebám. 

Současně vždy dbáme, aby dodaná řešení byla moderní, stabilní a cenově dostupná. Ke všem řešením poskytujeme lokální technickou podporu v českém jazyce. Nabízíme také možnost vzdáleného dohledu – včetně možnosti získat Helpdesk v režimu 24/7 pro zvláště důležité instalace. Díky vzdálenému monitoringu hardwaru, úložišť i softwaru řešíme operativně potenciální problémy či technické závady s důrazem na prevenci a bezpečnost. 

Nejčastější dotazy

Jaký typ infrastruktury poskytujete? (cloudová, fyzická, hybridní atd.)

Poskytujeme on premise i cloudovou infrastrukturu s možností hybridního řešení.

Jaké jsou hlavní výhody poskytované infrastruktury?

Hlavní výhody naší infrastruktury zahrnují snadnou škálovatelnost, flexibilitu, vysokou dostupnost, bezpečnost a snadnou správu.

Jakou technologii používáte pro poskytování infrastruktury?

Využíváme špičkové technologie, jako jsou virtuální servery, software-defined storage a síťové prvky, které nám umožňují efektivně poskytovat infrastrukturu našim zákazníkům.

Jaký je proces nasazení infrastruktury pro nové zákazníky?

Proces nasazení zahrnuje analýzu požadavků zákazníka, návrh a konfiguraci infrastruktury, migraci dat a následné testování a ověření správného fungování.

Jaké jsou možnosti škálovatelnosti infrastruktury pro rostoucí potřeby zákazníků?

Naše infrastruktura je navržena pro snadnou horizontální i vertikální škálovatelnost, což znamená, že můžeme rychle zvýšit kapacitu zdrojů a výkonu v souladu se změnami potřeb zákazníků.

Jaroslav Ploc | OR.CZ

Máte zájem o konzultaci?
Jaroslav Ploc je vám k dispozici.

j.ploc@orcz.cz+420 461 361 111

Nebo vyplňte kontaktní formulář

31 let na trhu

Díky více než 31 letům zkušeností nabízíme špičková ověřená řešení a odborné znalosti.

114 specialistů

Zkušený tým specialistů nám umožňuje vyvíjet a poskytovat inovativní řešení odpovídající reálným potřebám.

13 000 uživatelů

Důvěřuje nám přes 13 000 uživatelů. Prioritou jsou pro nás spolehlivé produkty, inovativní služby a individuální přístup.