Dr.SEJF
Zdravotnictví

Dr.Sejf

Sdílení zdravotnických dat rychle a bezpečně

Zjistit více

V čem vám pomůže služba Dr.Sejf?

Dr.Sejf je služba pro zabezpečenou a šifrovanou komunikaci s jednoduchým a intuitivním ovládáním pro každého uživatele. Umožňuje adresné sdílení libovolného typu zdravotnické dokumentace libovolnému příjemci a je v základní úrovni poskytována zcela zdarma.

VYZKOUŠET ZDARMA

Bezinstalační technologie

Pro užívání služby Dr.Sejf není potřeba žádná instalace na koncovém zařízení.

Nezávislost

Narozdíl od jiných nástrojů a výměnných sítí není služba Dr.Sejf závislá na zaregistrovaných uživatelích. Zásilku můžete odeslat komukoliv.

Bezpečnost

Dvoufaktorové ověření příjemce (e-mail, mobilní číslo), omezená životnost posílaných dat a jejich šifrování po celou dobu přenosu.

DICOM prohlížeč

Přímé zobrazení odeslaných DICOM obrazových dat v integrovaném webovém DICOM prohlížeči MARIE WebVision. Vhodné jako náhrada vypalovacích robotů.

Integrace

Možnost integrace s libovolným informačním systémem prostřednictvím API.

Služba i on-premise

Dr.Sejf lze využívat jak formou služby, tak formou lokální instalace na hardwaru zákazníka.

Proč si vybrat Dr.Sejf?

Zdravotnická dokumentace je v čím dál větší míře vedena čistě v elektronické podobě a je kladen důraz na její rychlou, a především zabezpečenou výměnu s pacienty, lékaři či zdravotnickými zařízeními. Dr.Sejf nabízí jednoduché uživatelské prostředí podobné e-mailu a snadno tak zajistí odeslání zásilky jakémukoliv příjemci. Pro odesílání ani příjem zásilek navíc není nutná instalace žádného softwaru a uživateli stačí standardní přístup na internet prostřednictvím webového prohlížeče.

Službu Dr.Sejf pro výměnu dat dlouhodobě používají jak velké nemocnice, tak soukromé ambulance, a to především pro jeho vstřícné uživatelské prostředí. Využití je však umožněno také samotným pacientům, kteří tak mohou svoji zdravotnickou dokumentaci zaslat svému lékaři zabezpečenou cestou.

Vybrané reference

Affidea Brno logo
Fakultni nemocnice Brno logo
Fakultní nemocnice Motol logo
Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře logo
Krajska nemocnice Tomase Bati logo
Mediclinic logo
Moravian Premium Care logo
Nemocnice Jablonec nad Nisou logo
Nemocnice Ostrov Penta Hospitals logo
Radno logo
Svět rovnátek logo
Affidea Brno logo
Fakultni nemocnice Brno logo
Fakultní nemocnice Motol logo
Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře logo
Krajska nemocnice Tomase Bati logo
Mediclinic logo
Moravian Premium Care logo
Nemocnice Jablonec nad Nisou logo
Nemocnice Ostrov Penta Hospitals logo
Radno logo
Svět rovnátek logo

Nejčastější dotazy

Musím se do služby registrovat?

Pokud službou odesíláte, je registrace vyžadována. Pokud jste pouze v roli příjemce, není nutné se do služby registrovat.

Je služba poskytována zdarma?

Příjem zásilek je vždy bezplatný. Odesílání je v základní kategorii také bezplatné. Pro navýšení limitů a funkcionality lze zakoupit placené varianty. Pro více informací k placeným variantám nás neváhejte kontaktovat.

Jaký typ dat mohu odeslat?

Službou je možno zasílat libovolná zdravotnická data v libovolném formátu. Placené varianty navíc umožňují zobrazení DICOM dat v integrovaném webovém prohlížeči.

Jak si stáhnu přijaté soubory?

Po přijetí e-mailu a kliknutí na odkaz pro vyzvednutí zásilky je příjemci odeslán SMS kód, který je potřeba zadat, aby bylo možné si zásilku stáhnout. V případě ztráty SMS kódu jsou k dispozici další dva pokusy pro opětovné zaslání SMS. Pokud přistupujete k zásilce přímo ze služby, ze záložky Přijaté soubory, je potřeba pro vyzvednutí zadat jak SMS kód, tak i kód z přijatého e-mailu.

Jaký maximální objem dat mohu odeslat?

Povolené limity jednotlivých kategorií jsou uvedeny na webových stránkách služby v Podmínkách užívání služby.

Jaké další výhody mi zajistí placená kategorie služby oproti kategorii zdarma?

Oproti verzím zdarma jsou rozšířeny limity, objemy posílaných zpráv a jejich počet. Dále je možné zobrazení DICOM souborů v integrovaném DICOM webovém prohlížeči. K placeným verzím také poskytujeme API rozhraní pro napojení na další systémy ve vaší organizaci.

Čím je vaše služba odlišná od jiných nástrojů na sdílení zdravotnické dokumentace?

Jiné služby a nástroje na zasílání zdravotnické dokumentace je obvykle nutné instalovat. To pro uživatele představuje určité omezení a není tak možné daný nástroj použít kdykoliv. Pro použití Dr.Sejf vám stačí pouze internet a nic instalovat nemusíte. Můžete jej tak využít kdykoliv a kdekoliv.

Jak je zajištěna bezpečnost zaslaných dat?

Bezpečnost je zajištěna pomocí dvoufaktorového ověření příjemce (e-mail, mobilní číslo). Data jsou rovněž po celou dobu jejich přenosu chráněna šifrováním a také omezenou životností zásilek.

Jaké jsou možnosti propojení nástroje Dr.Sejf s dalšími informačními systémy?

Pokud chcete Dr.Sejf napojit na další informační systémy a využít jej například pro automatizované odesílání zásilek, poskytneme vám k placeným kategoriím či on-premise instalaci kompletní popis API rozhraní a rádi pomůžeme s napojením na konkrétní informační systém.

Daniel Schramm | ORCZ

Máte zájem o konzultaci?
Daniel Schramm 
je vám k dispozici.

d.schramm@orcz.cz+420 461 361 111

Nebo vyplňte kontaktní formulář

31 let na trhu

Díky více než 31 letům zkušeností nabízíme špičková ověřená řešení a odborné znalosti.

114 specialistů

Zkušený tým specialistů nám umožňuje vyvíjet a poskytovat inovativní řešení odpovídající reálným potřebám.

13 000 uživatelů

Důvěřuje nám přes 13 000 uživatelů. Prioritou jsou pro nás spolehlivé produkty, inovativní služby a individuální přístup.