Stránský a Petržík | ORCZ

STRÁNSKÝ A PETRŽÍK, PNEUMATICKÉ VÁLCE

OR-SYSTEM Open pomáhá ve strojírenské a servisní firmě

Zjistit více

O našem klientovi

Společnost STRÁNSKÝ A PETRŽÍK, PNEUMATICKÉ VÁLCE, spol. s r.o. se sídlem v Bílé Třemešné představuje úspěšnou rodinnou firmu s českým kapitálem. Od konstrukce jednoúčelových strojů se rozvinula do výroby pneumatických prvků, automatizace a individuálním řešením s využitím nejmodernějších technologií. Firma je významným prodejcem a servisním centrem pro CNC obráběcí stroje. Jsou finalisty prestižního Ocenění Českých exportérů 2023.

110 pracovníků 

180 milionů Kč obrat

export do celého světa

Popis řešení

OR-SYSTEM Open je komplexní řešení, které zahrnuje všechny klíčové procesy podniku. Obsahuje moduly pro efektivní řízení vztahů se zákazníky (CRM), včetně mobilní aplikace pro obchodníky. Pokrývá obchodní procesy, jako jsou poptávky, objednávky, fakturace a poskytuje řízení úkolů pro konstrukční oddělení. 

Dále zahrnuje procesy nákupu, včetně návrhů potřeb, požadavků, dodavatelských objednávek a skladových pohybů, a také moduly pro technické postupy a kalkulace. Systém efektivně řídí výrobu s plánováním, dávkováním a automatickými výdeji. Kromě jiného spravuje finanční účetnictví, majetek, docházku, lidské zdroje, mzdy a automatizované work-flow pro schvalování dokumentů.

Stránský a Petržík | ORCZ

Přínosy řešení

„V pestré výrobní a servisní činnosti naší firmy je důležitá rychlost reakce a udržitelně vysoká kvalita našich výrobků. OR-SYSTEM Open pomáhá efektivně plánovat obchodní aktivity, nákup, organizovat výrobu a vykazovat práci nejen v dílnách, ale také v servisu a administrativě. Opíráme se o spolupráci a partnerství s OR-CZ, včetně testování a podpory při vývoji novinek v ERP řešení.“

Tomáš Petržík & Petr Stránský, jednatelé

Komplexní obchodní případ

a integrované CRM pro péči o zákazníky

Zrychlení průchodu 

produktů výrobou zvýšilo produktivitu

Řízení úkolů 

a jejich monitoring pro úspěšné dotahování projektů

Úpravy ERP 

a customizace interním IT firmy

Podpora 

a dlouhodobý rozvoj ERP systému

Pavel Horáček | ORCZ

Máte zájem o konzultaci?
Pavel Horáček je vám k dispozici.

p.horacek@orcz.cz+420 602 608 713

Nebo vyplňte kontaktní formulář