Excalibur Army - případová studie ORCZ 2

EXCALIBUR ARMY

OR-SYSTEM Open ve firmě, která pomáhá chránit vše, co je vám drahé.

Zjistit více

O našem klientovi

EXCALIBUR ARMY, člen průmyslového holdingu CSG, navrhuje, vyvíjí a vyrábí široký sortiment vojenských vozidel a techniky a veškeré s tím spojené služby, od dodávek náhradních dílů, generálek motorů, přes dodávky zbraní a munice, po výcvik a další poprodejní služby. Zabývají se celým spektrem techniky pozemních sil – BVP, tanky, houfnicemi, raketomety, kolovými transportéry, ženijní technikou, PVO technikou, nebo nákladními vozy TATRA.

700 pracovníků

13,5 miliardy Kč obrat

1995 rok založení

Popis řešení

OR-SYSTEM Open je komplexní řešení pro řízení všech klíčových procesů v podnikovém prostředí. Zahrnuje správu obchodu a logistiky, propojení s technickým a výrobním procesem (TPV) a integraci s Product Lifecycle Management (PLM). Jeho výkonný konfigurátor skladových položek umožňuje efektivní správu skladových zásob.

V oblasti kalkulací OR-SYSTEM Open poskytuje podporu pro cenové, plánové, operativní a skutečné kalkulace. Dále umožňuje plánování a řízení výrobních procesů, včetně správy zakázek, sledování výroby na kioscích a mobilních terminálech. Komplexní ekonomika a správa lidských zdrojů jsou další klíčové aspekty tohoto systému.

OR-SYSTEM Open je plně integrován s reportovacím nástrojem Open BI, což umožňuje generování detailních a komplexních reportů pro analýzu výkonnosti a rozhodování na základě aktuálních dat.

OR-SYSTEM Open byl úspěšně nasazen v EXCALIBUR ARMY do praxe jako jeden z prvních používaných systémů nové generace. Spolupráce s vývojovým týmem a analytiky obou stran umožňuje neustálé zdokonalování a rozšiřování funkcionalit tohoto systému o nové aplikace v souladu s potřebami a vývojem podnikového prostředí.

OR-SYSTEM
Mobilní

Aplikace pro optimalizaci příjmu na sklad.

Převozy mezi dílnami

Převody rozpracované výroby mezi více lokalitami – expedice – kompletace dokumentace, balení, kontroly.

ERP integrace PLM

Obousměrná synchronizace s Teamcenter pro efektivní řízení procesů konstrukce – nákup – logistika – výroba.

Customizace

Integrovaná ERP makra / nástroje pro přizpůsobení podnikového IS interním oddělením IT.

Excalibur Army - citace, případová studie ORCZ

Přínosy řešení

„Spolupráce s OR-CZ probíhá již několik let a ve společném úsilí stavíme odolný a efektivní informační systém. Tento systém je navržen s vysokou automatizací procesů a slouží k podpoře našeho dynamického růstu v náročném období, kde je kladen důraz na logistiku, rychlost výroby a dodávek, a současně zajišťuje udržení vysoké kvality. Díky této spolupráci mohou naši zákazníci plně spoléhat na naše výrobky i v extrémních podmínkách.“

Ing. Zdeněk Novobilský, CEO

Pavel Horáček | ORCZ

Máte zájem o konzultaci?
Pavel Horáček je vám k dispozici.

p.horacek@orcz.cz+420 602 608 713

Nebo vyplňte kontaktní formulář