Mobilní aplikace propojené s ERP

Mobilní aplikace propojené s ERP znamenají pro výrobní podniky konec chaosu ve skladech

Mobilní aplikace se staly důležitým prvkem v našem osobním i profesním životě. Tempo se neustále zrychluje a efektivita je klíčem k úspěchu. Vedle sofistikovaného softwaru pro výrobu ERP OR-SYSTEM Open jsou právě mobilní aplikace dalším smysluplným krokem pro eliminaci chyb, zmetkovosti a prostojů.

Pokud jde o výrobní podniky, často využívané mobilní aplikace jsou ty pro správu skladů. Zrychlují a zpřehledňují práci ve skladech a vůbec celý výrobní proces. Umožňují rychlý a snadný přístup k informacím o skladovaných položkách a usnadňují provádění skladových operací, jako je příjem, přesun a výdej zboží.

Kromě skladů najdou mobilní aplikace uplatnění i v oblastech jako je výroba a obchod. Naše moderní aplikace nabízejí uživatelům snadnou a rychlou cestu k důležitým informacím, často využívají prvky umělé inteligence, které mohou například poskytovat doporučení či zjednodušit procesy. Detaily vám rádi přiblížíme při osobním jednání, budeme rádi, když nás budete kontaktovat.

V budoucnosti lze očekávat ještě větší integraci umělé inteligence do mobilních aplikací. V OR-CZ plánujeme rozšiřovat stávající funkcionality aplikací OR-SYSTEM pro správu skladů a úkolů, abychom poskytli našim uživatelům co nejlepší možnou podporu při jejich každodenních činnostech.