Konference uživatelů OR-SYSTEM 2024

Konference uživatelů OR-SYSTEM 2024

 

OR-CZ každý rok pořádá několik odborných akcí, kde představuje novinky v produktech. Vždy máme co zajímavého nabídnout, navíc rádi hledáme nová místa, kde si společně s uživateli našeho ERP systému užíváme aktivně odpočinkový program.

Letos to byla 35. konference v pořadí, z toho vyplývá velké množství dojmů a zážitků, které se nám podařilo nasbírat. Namátkově si můžeme připomenout pestrý program v minulých letech. Navštívili jsme například baziliku, vinařství nebo jeskyně. Maloval nás karikaturista, viděli jsme kouzelníka, skořápkáře, barmanskou show, klášter či kasematy. Pokud jde o sport, v něm jsme vůbec nezůstávali pozadu. Mezi nejoblíbenější patřil tenis, bowling, bazén, rafty, cyklistické výlety nebo golfová akademie. Vyzkoušeli jsme také lukostřelbu, adrenalinovou věž, volejbal, pétanque, minigolf... zážitků máme hodně a věříme, že jich bude ještě mnohem víc :) 

Konference uživatelů OR-SYSTEM 2024 se konala 13. - 14.6. v hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou. Turistika v podobě výletu na Sněžku byla tedy jasnou volbou. Večer byl prostor ověřit si všeobecné znalosti v hospodském kvízu. A jak to dopadlo? Sem tam jsme se trefili všichni ;)

Image
Konference uživatelů OR-SYSTEM 2024
Konference uživatelů OR-SYSTEM 2024 - vítězný tým v hospodském kvízu

Setkávání je důležité, přináší řadu pozitiv jako je rozšíření povědomí o možnostech plnohodnotného využití OR-SYSTEM Open díky prezentaci nových postupů, přehled o nejnovějších trendech v kyberbezpečnosti, navázání nových vztahů a feedback pro vlastní firmu díky porovnání a setkání s B2B partnery, příležitost ke konzultaci vlastních potřeb, motivace pro zlepšování, a v neposlední řadě vybočení z rutiny všedních dní a dobrou zábavu.

V programu letošního ročníku kromě jiného zaznělo:

  • Kooperace v modulu Výroba OR-SYSTEM Open - Představili jsme aktuální inovace v modulu Výroba OR-SYSTEM Open, pro efektivní řízení kooperace se subdodavateli mzdové práce v rámci výrobního procesu.
  • Integrace modulu TPV OR-SYSTEM Open & PLM Siemens - Chcete zlepšit správu životního cyklu vašich produktů? Úspěšně jsme realizovali projekt modulu TPV (Konstrukce, Kusovníky, Technologické postupy, dokumentace) ve spolupráci se SW Siemens Teamcenter PLM v EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. a na konferenci jsme ukázali, jak na to.
  • Dotační programy - Potřebujete investovat do výroby, kybernetické bezpečnosti, IT technologií či pořídit nové moduly OR-SYSTEM Open a chcete ušetřit finance? Účastníky jsme seznámili s možnostmi, jak kompletně zvládnout dotační management a výrazně tak zvýšit úspěšnost svého projektu za pomoci expertů, kteří mají s dotační problematikou bohaté zkušenosti.
  • xMOST MES systém & OR-SYSTEM Open/Integrace ERP s digitálními technologiemi výroby - Zaměřili jsme se na implementaci OEE (Overall Equipment Effectiveness), včetně měření spotřeby energie pro lepší plánování výroby, kalkulace a údržbu. Integrace pro lepší ekonomické výsledky prostřednictvím optimalizace a efektivnějšího využívání zdrojů.
  • AI a OR-SYSTEM Open - Na konferenci jsme se zamýšleli nad přidanou hodnotou a vlivem umělé inteligence na systémy ERP v nejbližších letech.

Těšíme se na další setkání s Vámi.

Tým divize ERP