Jan Kelča 2024_1

ERP divize má nového ředitele, v čele týmu stojí Jan Kelča

V březnu 2024 přijal Jan Kelča pozici ředitele ERP divize. S bohatými zkušenostmi v oblasti IT chce přinést do divize novou energii a zájem o inovace.

Má vize zahrnuje rozvoj agilních metod a postupů, které urychlí vývoj a umožní rychlé adaptace na měnící se požadavky během vývojového procesu. Současně plánuji optimalizaci architektury našich ERP řešení, aby lépe reflektovala rychlé technologické a byznysové změny, popisuje Honza svoji představu.

V OR-CZ se soustředíme na moderní IT řešení, inovace a kybernetickou bezpečnost. V oblasti ERP systémů jsme vždy v souladu s nejnovějšími trendy, což se promítá do našich komplexních řešení OR-SYSTEM Open a cloudové verze OR-SYSTEM Start.

Rok 2024 přináší mnoho výzev a příležitostí v oblasti IT a my jsme zde, abychom vás provedli tímto dynamickým světem. Věřím, že s naším týmem jsme připraveni posunout spolupráci s našimi klienty na vyšší úroveň a těším se na společnou cestu k dalším úspěchům, dodává Kelča.

Honza vystudoval biomedicínskou techniku a bioinformatiku na VUT v Brně a pokračoval ve studiu MBA v managementu zdravotnictví na Vysoké škole Jagiellonské v Toruni. V OR-CZ začal pracovat v roce 2013 jako produktový manažer, později se stal vedoucím produktového managementu v divizi medicínských řešení a od dubna 2018 působí jako technický ředitel OR-CZ. V roce 2024 se stal ředitelem ERP divize.

Chcete se stát součástí ERP týmu a podpořit digitalizaci výroby v České republice? Sledujte aktuální volné pozice nebo nám prostě napište.