Arab Health 2024

Arab Health 2024

Špičkoví odborníci ve zdravotnictví se v těchto dnech chystají na významnou akci do světového obchodního centra v Dubaji. Od 29. ledna do 1. února 2024 se zde koná 49. ročník veletrhu Arab Health.

Jedeme na Arab Health

Protože máme co nabídnout a také neustále hledáme inspiraci ve světě nejmodernějších inovací, nesmíme tam chybět. Na letošním ročníku bude celkem 3 450 vystavovatelů, 110 000 profesionálů ze 180 zemí. Návštěvníky čekají inovativní funkce, jako je Smart Hospital Zone, Cre8 Competition a Transformation Zone.

MARIE PACS je partner pro budoucnost

Objevte s námi budoucnost zdravotní péče, poznejte jak může pracovat systém MARIE PACS a zjistěte, jak si stojí v porovnání s ostatními systémy na světové úrovni, seznamte se s inovativními funkcemi které nabízíme, odhalte nové možnosti přenosu dat a komunikace mezi lékaři, pacienty a zdravotnickými zařízeními.

Přibližte se kouzlu integrace umělé inteligence, která pomáhá usnadnit každodenní práci lékaře. Potkejte se s námi.

Na každý den plánujeme jednání v českém pavilonu, kde se představí 15 předních společností z České republiky. Pokud se s námi chcete potkat, neváhejte se nám ozvat a domluvíme si spolu schůzku, budeme se těšit.

Tak na viděnou ;-)