Zveme vás do Brna na seminář, který pořádáme 15.10.2020 společně s Fakultou podnikatelskou Vysokého učení technického v Brně.
  • Místo: Fakulta podnikatelská VUT v Brně, Kolejní 2906/4, 612 00 Brno-Královo Pole
  • Termín: 15.10.2020 od 10:00 hod., prezence od 9:00 hod.

Na semináři vystoupí kromě OR-CZ a FP VUT Brno velmi zajímaví hosté z praxe: ŠKODA AUTO, BOSCH DIESEL, VEBA, G-Tech, TOS ZNOJMO a také experti z Technické univerzity v Liberci a Západočeské univerzity v Plzni, pro které je otázka reálné znalosti procesů stěžejní, například pro rozvojové strategie. Součástí semináře bude také slavnostní otevření nové Laboratoře řízení podnikových procesů Fakulty podnikatelské VUT v Brně.

Program semináře ZDE.

Cílem semináře je upozornit na aktuálnost tématiky digitalizace firemních procesů, sdílet zkušenosti z praxe a ze současné přípravy studentů na vysokých školách.

V případě zájmu se registrujte vyplněním krátkého formuláře:

REGISTRACE

Několik let se v OR-CZ zabýváme digitálním popisem procesů, které jsou velmi důležité také při výběru informačního systému podniku (IS) a jeho následné implementaci. Znalost procesů klade správné požadavky na funkcionalitu IS, kdy primárním není IS samotný, ale jeho správné nastavení a integrace do ovládnutých firemních procesů. Aktivně spolupracujeme s akademickou půdou, zejména s Fakultou podnikatelskou VUT v Brně. Procesní modelování a digitalizace je zde aktuální, v rámci výukových programů jsou studenti cíleně připravováni na potřeby nové ekonomiky.

Dobře zvládnuté procesy nejsou doménou jen výrobních firem. Zájemcům z jakéhokoliv oboru nabízíme možnost jejich procesy zdokumentovat a připravit na systematickou optimalizaci.